HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Bockflinte, Miroku,
Dosažená cena**
USD 700,-*
Vyvolávací cena
EUR 330,-
USD 460,-.,-*

Konverze

**Prodejní cena včetně všech poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 38

Bockflinte, Miroku,

Kal.: 12/70, Nr.: 724588, Lauflänge: 712 mm, 8 mm-breite ventilierte Laufschiene, wahlweiser Einabzug mit Umschaltung in der Kolbenhalssicherung, das Züngel vergoldet, brünierte Basküle mit einfacher Randstich- und Ornamentgravur, Ejektor, die Chokes gekennzeichnet mit: "++-" und "+++", Schaft mit Pistolengriff, Fischhaut und laienhaft montierter Schaftkappe aus schwarzem Kunststoff, Riemenbügel, Schaftlänge: 363 mm, gebraucht, guter Erhaltungszustand, die Brünierung stellenweise abgerieben, der Schaft mit Gebrauchsspuren, Kratzern und Dellen, Münchner Beschuß vom September 1975 A

Znalec: Ing. Martin Kruschitz

Dosažená cena

Vyvolávací cena
EUR 330,-

Lovecké, sportovní a sběratelské zbraně
Den aukce: 30.06.2012 - 10:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 23.06. - 30.06.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 21.04.2014