Tato aukce již není k dispozici online. Zde naleznete naše aktuální aukce.

aukce Lokace Den aukce Předaukční výstava Katalog
Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg Salzburg 06.03.2015 - 14:00 27.02. - 06.03.2015
Výtvarné umění – Praha Hotel Marriott, Prague 07.03.2015 - 14:00 28.02. - 07.03.2015
Nábytek, koberce Palais Dorotheum 09.03.2015 - 16:00 03.03. - 09.03.2015
Gramodeska Wien Favoriten 11.03.2015 - 14:00 06.03. - 11.03.2015
Obrazy 19. století Palais Dorotheum 18.03.2015 - 14:00 13.03. - 18.03.2015
Secese a umění 20. století Palais Dorotheum 23.03.2015 - 16:00 14.03. - 23.03.2015
Známky Palais Dorotheum 24.03.2015 - 10:00 17.03. - 24.03.2015
Známky Palais Dorotheum 25.03.2015 - 10:00 17.03. - 25.03.2015
Starožitnosti Palais Dorotheum 01.04.2015 - 14:00 26.03. - 01.04.2015
Velikonoční aukce Salzburg 01.04.2015 - 14:00 18.03. - 01.04.2015
Velikonoční aukce Salzburg 02.04.2015 - 14:00 18.03. - 02.04.2015
Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury Palais Dorotheum 02.04.2015 - 16:00 26.03. - 02.04.2015
Hudební nástroje Wien Favoriten 15.04.2015 - 14:00 04.04. - 15.04.2015
Auktionswoche Obrazy starých mistrů Palais Dorotheum 21.04.2015 - 17:00 11.04. - 21.04.2015
Auktionswoche Starožitnosti (Nábytek, Sochařská díla) Palais Dorotheum 22.04.2015 - 14:00 11.04. - 22.04.2015
Auktionswoche Klenoty Palais Dorotheum 23.04.2015 - 14:00 03.04. - 22.04.2015
Auktionswoche Obrazy 19. století Palais Dorotheum 23.04.2015 - 17:00 11.04. - 23.04.2015
Orientální koberce, textilie a tapiserie Palais Dorotheum 30.04.2015 - 16:00 25.04. - 30.04.2015
Auktionswoche aukční týden
Sonderauktion speciální aukce
Easy Auction onlineauction