Tato aukce již není k dispozici online. Zde naleznete naše aktuální aukce.

aukce Lokace Den aukce Předaukční výstava Katalog
Lovecké, sportovní a sběratelské zbraně Palais Dorotheum 05.09.2015 - 10:00 29.08. - 05.09.2015
Známky Palais Dorotheum 08.09.2015 - 14:00 01.09. - 08.09.2015
Známky Palais Dorotheum 09.09.2015 - 10:00 01.09. - 09.09.2015
Majetek aristokratického původu a předměty důležitých proveniencí Palais Dorotheum 10.09.2015 - 16:00 04.09. - 10.09.2015
Starožitné zbraně Palais Dorotheum 16.09.2015 - 14:00 10.09. - 16.09.2015
Obrazy 19. století Palais Dorotheum 17.09.2015 - 16:00 11.09. - 17.09.2015
Umění a starožitnosti Praha (Prag) 19.09.2015 - 14:00 12.09. - 19.09.2015
Orientální koberce, textilie a tapiserie Palais Dorotheum 21.09.2015 - 16:00 16.09. - 21.09.2015
Knihy a dekorativní tisky Palais Dorotheum 22.09.2015 - 16:00 16.09. - 22.09.2015
Secese a umění 20. století Palais Dorotheum 24.09.2015 - 16:00 19.09. - 24.09.2015
Charity "AUF AUGENHÖHE" Palais Lobkowitz 25.09.2015 - 19:00
Plakáty, Komiksy a komiksové umění Palais Dorotheum 29.09.2015 - 14:00 24.09. - 29.09.2015
Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury Palais Dorotheum 30.09.2015 - 14:00 23.09. - 30.09.2015
Nábytek, koberce Palais Dorotheum 01.10.2015 - 16:00 26.09. - 01.10.2015
Starožitnosti Palais Dorotheum 05.10.2015 - 16:00 29.09. - 05.10.2015
Starožitnosti; Historické vědecké přístroje a globusy Palais Dorotheum 05.10.2015 - 17:00 01.10. - 05.10.2015
Historické fotoaparáty a příslušenství Palais Dorotheum 05.10.2015 - 17:00 01.10. - 05.10.2015
Známky Palais Dorotheum 14.10.2015 - 10:00 08.10. - 14.10.2015
Známky Palais Dorotheum 15.10.2015 - 10:00 08.10. - 15.10.2015
Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg Salzburg 16.10.2015 - 14:00 09.10. - 16.10.2015
Auktionswoche Obrazy starých mistrů Palais Dorotheum 20.10.2015 - 17:00 10.10. - 20.10.2015
Hudební nástroje Wien Favoriten 21.10.2015 - 14:00 10.10. - 21.10.2015
Auktionswoche Starožitnosti (Nábytek, Sochařská díla, Sklo, Porcelán) Palais Dorotheum 21.10.2015 - 14:00 10.10. - 21.10.2015
Auktionswoche Klenoty Palais Dorotheum 22.10.2015 - 14:00 03.10. - 21.10.2015
Auktionswoche Obrazy 19. století Palais Dorotheum 22.10.2015 - 17:00 10.10. - 22.10.2015
Auktionswoche aukční týden
Sonderauktion speciální aukce
Easy Auction onlineauction