HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Armenseelentaferl, Böhmen, Außergefild? 19. Jhdt.
Dosažená cena**
EUR 80,-
USD 110,-*
Vyvolávací cena
EUR 80,-
USD 110,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 195-030132/0029

"Christus am Kreuz mit zwei Armenseelen" Hinterglasbild, ca. 14 x 10 cm, sehr starke Farbreduktionen, gerahmt

Znalec: Richard Krautgartner

Dosažená cena
EUR 80,-

Vyvolávací cena
EUR 80,-

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 26.07.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 20.07. - 26.07.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014