HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Runder Spieltisch in engl. Stilart,
Vyvolávací cena
USD 230,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-032258/0007

Ende 19./Anfang 20. Jhdt., Mahagoni- und Weich holz, tlw. mahagonifurniert, mattiert, ornamental beschnitzt, kannelierter Zargenbereich, 4 Laden, H.: 76 cm, D.: 92 cm, Alters- und Gebrauchsspuren

Znalec: Günther Minichreiter

Vyvolávací cena

Umění a starožitnosti
Den aukce: 08.08.2012 - 14:00
Lokace: Wien Favoriten

Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 21.04.2014