HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Biedermeier Schreibkommode,
Vyvolávací cena
EUR 1.900,-
USD 2.650,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-032789/0008 +

Biedermeier Schreibkommode,

1. Hälfte 19. Jh., Weichholzkorpus kirschfurniert, politiert, schräggestellte Lisenen, vier Laden, wovon die oberste mit umlegbarem Vorderstück und vier ladiger Inneneinrichtung,97 x 130 x 65 cm, restaurierter Zustand, Beschläge, Füße und Furnierteile ergänzt.

Znalec: Günther Minichreiter

Vyvolávací cena
EUR 1.900,-

Letní aukce
Den aukce: 01.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 27.07. - 01.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014