Hledat

předchozí položka
následující položka
Salon- bzw. Aufsatzspiegel im sog. Makartstil,
Vyvolávací cena
USD 700,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-032727/0007

Ende 19. Jh., furn. schwarz mattierter Weichholzrahmen, reich mit Messing u. Perlmutt marketiert, architektonisch gegliedert, erg. Spiegeltafel,220 x 107 cm, kl. Teile fehlen, beschädigt

Znalec: Günther Minichreiter

Vyvolávací cena

Letní aukce
Den aukce: 16.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 10.08. - 16.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 17.04.2014