HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Lois (Luis) ALTON
Dosažená cena**
USD 600,-*
Vyvolávací cena
USD 280,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 195-029862/0003

Lois (Luis) ALTON

(Krumau 1894 - 1972 Innsbruck)"Blumenstrauß (Sonnenbraut)" unten links signiert: L. Alton Öl auf Sperrholzplatte, ca. 40x 35, Firnisflecken, Rahmen beschädigt

Znalec: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 02.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 21.04.2014