předchozí položka
následující položka
Michael RUPPE
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 02.08.2012
Vyvolávací cena
USD 300,- *

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029904/0006

Michael RUPPE

(Schäflein bei Nesseltal 1863 - 1951 Salzburg) "Birnbaum vor Wals (Salzburg)"unten rechts signiert und datiert M. Ruppe 1917, Goache auf Karton, ca. 32 x 50 cm, verglast, gerahmt

Znalec: Gerhard Gafko

Vyvolávací cena

Um?ní, starožitnosti, šperky
Aukce: 02.08.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 01.09.2015