předchozí položka
následující položka
Paar deutsche Gewürzschälchen, Fa. Krischer - Düsseldorf
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 30.08.2012
Dosažená cena**
EUR 80,-
USD 90,- *
Vyvolávací cena
EUR 80,-
USD 90,- *

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 195-030220/0014

Silber 800, Glas rund, geschwungene Faltzüge, Kugelfüße, Durchmesser je ca. 5,3 cm, Meisterzeichen Josef Krischer Nachfolger, deutsche Staatspunze ab 1888, Gesamtgewicht 62 g, dazu: 2 Glasschälchen, kleinere Randausschartungen

Znalec: Gerhard Gafko

Dosažená cena**
EUR 80,-

Vyvolávací cena
EUR 80,-

Um?ní, starožitnosti, šperky
Aukce: 30.08.2012, 14:00
Lokace: Salzburg
Předaukční výstava: 24.08. - 30.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 31.07.2015