HLEDAT

vyber obrázek

Damenring
Damenring
předchozí položka
následující položka
Damenring
Dosažená cena**
USD 340,-*
Vyvolávací cena
USD 340,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 391-686927/0002

Damenring

Gold 580, mit Altschliffbrillant, ca. 0,40 ct, in Silberfassung, RW 54, Amtspunze Fuchskopf 1872-1922, 1,9 g

Znalec: Gerhard Haselwander

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 20.08.2012 - 14:00
Lokace: Graz

Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014