HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Barockpferd
Vyvolávací cena
USD 280,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 191-021602/0022

Barockpferd

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, Entwurf von Karin Jarl-Sakellarios 1937, weiß glasiert, am Sockel signiert Jarl. S., Höhe 26 cm, unterglasurblaue Bodenmarke, Modellnr. 1732, guter Erhaltungszustand

Znalec: Friedrich Reinbacher

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 20.08.2012 - 14:00
Lokace: Graz

Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014