Hledat

předchozí položka
následující položka
Fritz Silberbauer *
Vyvolávací cena
USD 340,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 091-109197/0000

Fritz Silberbauer *

(Leibnitz 1883-1974 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz und der Akademie in Wien) Ohne Titel, signiert Fritz Silberbauer, Radierung, Stockgröße 29 x 21 cm, Leinenpassepartout, verglast, bronze farbiger Profilholzrahmen, fleckig

Znalec: Friedrich Reinbacher

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 20.08.2012 - 14:00
Lokace: Graz

Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 17.04.2014