Hledat

předchozí položka
následující položka
Brillantsolitär
Dosažená cena**
EUR 1,100,-
USD 1,550,-*
Vyvolávací cena
EUR 900,-
USD 1.250,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 318-015102/0003

Brillantsolitär

Weissgold 750, ein Brillant ca.0,85 ct und zwei Diamanten im Baguetteschliff, Arbeit 1. Drittel 20. Jh.,2,5 g, RW 55 øx

Znalkyněi: Dorothee Ganter

Dosažená cena
EUR 1,100,-

Vyvolávací cena
EUR 900,-

Klenoty
Den aukce: 16.08.2012 - 17:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 19.07. - 14.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 16.04.2014