Hledat

předchozí položka
následující položka
Brillantsolitär
Vyvolávací cena
EUR 360,-
USD 500,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 397-260911/0003

Brillantsolitär

Weißgold 585, Brillant 0,27 ct RW 52, 6,8 g, Gebrauchsspuren øg7

Znalec: Karl Eidelpes

Vyvolávací cena
EUR 360,-

Klenoty
Den aukce: 13.08.2012 - 14:00
Lokace: Wien Favoriten

Předaukční výstava: 06.08. - 11.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 17.04.2014