HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Unbekannt, Österreichisch, 1. Hälfte 20. Jhdt.
Vyvolávací cena
USD 140,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029975/0017

"Mohnblumen in Vase" Öl auf Leinwand, ca. 37 x 29 cm, auf Pressplatte kaschiert, Rahmen beschädigt

Znalec: Gerhard Gafko

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 26.07.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 20.07. - 26.07.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014