HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Tisch im Biedermeierstil
Vyvolávací cena
EUR 700,-
USD 1.000,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029335/0008

Tisch im Biedermeierstil

unter Verwendung eines alten Fußgestelles, Nuss furniert, 3-passig geschweiftes Fußgestell mit balusterförmigem Schaft, sternförmig furnierte Platte auf Sperrholz, beschädigt

Znalec: Richard Krautgartner

Vyvolávací cena
EUR 700,-

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 26.07.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 20.07. - 26.07.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 23.04.2014