HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Vase, 2. Hälfte 20. Jhdt.
Vyvolávací cena
USD 140,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029027/0011

Vase, 2. Hälfte 20. Jhdt.

farbloses Glas, grün transparent überfangen, Wandung mit einer mattgravierten surrealen Darstellung nach Pavel Bouda (geb. 1932 Louny/Tschechien), monogrammiert GL, rückseitig hochovale Linse, Zierschliff, Bodenstern, Höhe ca. 29,5 cm, Gebrauchsspuren

Znalkyněi: Mag. Marion Noisternig

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 09.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 03.08. - 09.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014