HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Erwin EXNER *
Vyvolávací cena
EUR 110,-
USD 160,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029536/0021

Erwin EXNER *

(Wien 1915 - 1985 Wagrain) 2 Bilder: a) "Chinatown - San Francisco" b) "Oregontree - Grantgrovs"jeweils signiert und datiert: 1967, Filzstift auf Papier, ca. 58 x 44 cm bis 60 x 47 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Znalec: Gerhard Gafko

Vyvolávací cena
EUR 110,-

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 09.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 03.08. - 09.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014