HLEDAT

vyber obrázek

Karl Heinrich WAGGERL *
Karl Heinrich WAGGERL *
předchozí položka
následující položka
Karl Heinrich WAGGERL *
Vyvolávací cena
USD 140,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029536/0009

Karl Heinrich WAGGERL *

(1897 - 1973) 2 Bilder: a) "Strauß mit Sonnenblume" Faximile Repro Nr. 18/100 auf Offsetkarton, ca. 42 x 32,5 cmb) "Orchidee" jeweils unten rechts signiert: KH Waggerl, ca. 33 x 22 cm, verglast, gerahmt, dazu: 1 Postkarte mit Widmung 1970

Znalec: Gerhard Gafko

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 09.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 03.08. - 09.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 19.04.2014