HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Viktor BELANYI *
Vyvolávací cena
USD 250,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 195-029491/0006

Viktor BELANYI *

(Nyitraludany 1877 - 1955 Budapest) "Stillleben mit Blumenvase und japanischer Figur" unten rechts signiert: V. Belanyi, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 28,5 cm, Restaurierungsstelle, ungerahmt

Znalec: Gerhard Gafko

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 13.09.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 07.09. - 13.09.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014