předchozí položka
následující položka
Künstler Ende 20. Jh. Mit Pferden pflügender Bauer,
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 25.07.2012
Vyvolávací cena
EUR 95,-
USD 110,- *

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 110-016946/0004

Öl auf Leinen unleserlich bezeichnet 34 x 49 cm. gerahmt

Znalec: Gerhard Jirak

Vyvolávací cena
EUR 95,-

Um?ní a starožitnosti
Aukce: 25.07.2012, 14:00
Lokace: Wien Favoriten
Předaukční výstava: 14.07. - 25.07.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 03.09.2015