předchozí položka
následující položka
Gendje ca. 212 x 125 cm,,
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 08.08.2012
Vyvolávací cena
EUR 900,-
USD 1.000,- *

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-031723/0002 V

Gendje ca. 212 x 125 cm,,

Zentralkaukasus, 2. H. 19. Jh. früher Dorfteppich mit teils niedrigen Flor, gewaschen und restauriert, jetzt in gutem Allgemeinzustand

Znalec: Wolfgang Matschek

Vyvolávací cena
EUR 900,-

Um?ní a starožitnosti
Aukce: 08.08.2012, 14:00
Lokace: Wien Favoriten
Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 28.07.2015