HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Gendje ca. 212 x 125 cm,,
Vyvolávací cena
EUR 900,-
USD 1.250,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-031723/0002 V

Gendje ca. 212 x 125 cm,,

Zentralkaukasus, 2. H. 19. Jh. früher Dorfteppich mit teils niedrigen Flor, gewaschen und restauriert, jetzt in gutem Allgemeinzustand

Znalec: Wolfgang Matschek

Vyvolávací cena
EUR 900,-

Umění a starožitnosti
Den aukce: 08.08.2012 - 14:00
Lokace: Wien Favoriten

Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 17.04.2014