HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Künstler Ende 20. Jh. Winterlandschaft staffiert,
Vyvolávací cena
EUR 140,-
USD 200,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 110-016946/0006

Öl auf Leinen unleserlich bezeichnet 60 x 80 cm. gerahmt

Znalec: Gerhard Jirak

Vyvolávací cena
EUR 140,-

Umění a starožitnosti
Den aukce: 25.07.2012 - 14:00
Lokace: Wien Favoriten

Předaukční výstava: 14.07. - 25.07.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014