předchozí položka
následující položka
Ziergegenstand in Form einer Krone,
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 08.08.2012
Dosažená cena**
USD 180,- *
Vyvolávací cena
USD 110,- *

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 110-017171/0021

Metall, aus verschiedenen alten und neueren Teilen zusammengesetzt mit Imitationssteinen besetzt beschriftet, datiert 1714, Teile ergänzt beschädigt Höhe 16 cm

Znalec: Gerhard Jirak

Dosažená cena**

Vyvolávací cena

Um?ní a starožitnosti
Aukce: 08.08.2012, 14:00
Lokace: Wien Favoriten
Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 28.07.2015