HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Ziergegenstand in Form einer Krone,
Dosažená cena**
USD 230,-*
Vyvolávací cena
USD 140,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 110-017171/0021

Metall, aus verschiedenen alten und neueren Teilen zusammengesetzt mit Imitationssteinen besetzt beschriftet, datiert 1714, Teile ergänzt beschädigt Höhe 16 cm

Znalec: Gerhard Jirak

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Umění a starožitnosti
Den aukce: 08.08.2012 - 14:00
Lokace: Wien Favoriten

Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014