předchozí položka
následující položka
Maria mit Kind,
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 08.08.2012
Vyvolávací cena
USD 140,- *

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 210-409147/0001

Maria mit Kind,

Holz vollplastisch geschnitzt, teilw. polichrom gefasst, Höhe 49,5 cm. unsachgemäß restauriert, Farbe abgeblättert, 1. Hälfte 20. Jh.

Znalec: Gerhard Jirak

Vyvolávací cena

Um?ní a starožitnosti
Aukce: 08.08.2012, 14:00
Lokace: Wien Favoriten
Předaukční výstava: 28.07. - 08.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 04.09.2015