HLEDAT

vyber obrázek

Podany, Vase mit Liebespaar,
Podany, Vase mit Liebespaar,
Podany, Vase mit Liebespaar,
předchozí položka
následující položka
Podany, Vase mit Liebespaar,
Vyvolávací cena
EUR 170,-
USD 240,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 139-070593/0017

Podany, Vase mit Liebespaar,

Entwurf um 1900, Ausführung Emailfarbwerk Schauer, Wien, Keramik, in Pastelltönen staffiert, restaur. und mit Sprungbildung, einzelne Randscharten, bezeichnet und gemarkt, Höhe 41,5 cm,(B).

Znalkyněi: Dr. Julia Blaha

Vyvolávací cena
EUR 170,-

Letní aukce
Den aukce: 25.07.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 20.07. - 25.07.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014