HLEDAT

vyber obrázek

Czapeque, Biedermeiermäderl mit Blumen,
předchozí položka
následující položka
Vyvolávací cena
USD 210,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 139-070974/0003

Entwurf um 1915, Ausführung Fa. Goldscheider, Wien, Keramik, farbig stafiert, restaur., rücks. bezeichnet, innen gemarkt, Höhe 20 cm,(B).

Znalkyněi: Dr. Julia Blaha

Vyvolávací cena

Letní aukce
Den aukce: 22.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 18.08. - 22.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014