předchozí položka
následující položka
Joan Miro *
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 20.08.2012
Dosažená cena**
USD 270,- *
Vyvolávací cena
USD 220,- *

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 191-021736/0027

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma di Mallorca, Studium an der Acad. Galli, tätig in Paris) "Granollers", in der Platte signiert, Lithografie in Farbe, Bildausschnitt 48 x 54 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Znalec: Friedrich Reinbacher

Dosažená cena**

Vyvolávací cena

Um?ní, starožitnosti, šperky
Aukce: 20.08.2012, 14:00
Lokace: Graz
Předaukční výstava: 06.08. - 17.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 02.08.2015