HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Amerikanische Wandpendeluhr mit Kalender und Wochentagsanzeige
Dosažená cena**
USD 420,-*
Vyvolávací cena
USD 280,-.,-*

Konverze

**Prodejní cena včetně všech poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 139-071851/0001

Federzugwerk, Ankerhemmung, Halbstundenschlagwerk, Kartonzifferblatt, farbige und geschwärzte Zeiger, verglaste Lunette, eintürig verglastes Holzgehäuse "Regulator A", 54 cm, USA 1. Drittel 20. Jh., Alters-, Gebrauchsspuren, kein e Gewähr für Funktion und Voll ständigkeit, 1 Pendel, 1 Schlüssel, (HP)

Znalec: Peter Hüttler

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Letní aukce
Den aukce: 08.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 03.08. - 08.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 21.04.2014