HLEDAT

předchozí položka
následující položka
2 Tschaudor Asmalyk im Konvolut,
Vyvolávací cena
USD 1.150,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-032811/0017

Westturkestan, je ca. 57 x 104 cm, Ende 19. Jh. ein zusammengehöriges Paar von vollständigen Kamelbehängen der seltenen TschaudorKnüpferzeugnissen, gebraucht, teils beschädigt

Znalec: Wolfgang Matschek

Vyvolávací cena

Letní aukce
Den aukce: 08.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 03.08. - 08.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 19.04.2014