HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Tanzmaske,
Vyvolávací cena
EUR 60,-
USD 85,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 140-032109/0039 -

Tanzmaske,

Stamm: Vili, Rep. Kongo, Holz, menschliches Gesicht, alles sehende Glasaugen, gefeilte Zähne, am Scheitel eingeschlagene dem Maskenträger Kraft verleihende Nägel, dunkle Patina, Altersschäden, 2. H. 20. Jh., H: 33 cm

Znalec: Alexander Doczy

Vyvolávací cena
EUR 60,-

Letní aukce
Den aukce: 01.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 27.07. - 01.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 19.04.2014