HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Nach Claude Joseph Vernet
Vyvolávací cena
USD 340,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 138-045167/0018

Nach Claude Joseph Vernet

(Avignon 1714-1789 Paris) Vue proche du Mont-Ferrat, Radierung, in der Platte bezeichnet "J. Vernet p./ Le Veau sc.", 39,5 x 50,5 cm, gebräunt, Passep., gerahmt, (Sch)

Znalkyněi: Dr. Brigitte Huck

Vyvolávací cena

Letní aukce
Den aukce: 16.08.2012 - 14:00
Lokace: Palais Dorotheum

Předaukční výstava: 10.08. - 16.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 21.04.2014