HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Unbekannt
Dosažená cena**
USD 420,-*
Vyvolávací cena
USD 420,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 195-029622/0022

Unbekannt

(wohl Österreichisch, 1. Hälfte 19. Jhdt.) "Herrenbildnis" Öl auf Leinwand, ca. 47 x 37 cm, rechts oben Rissstelle, Farbfehlstelle, oval original gerahmt, beschädigt

Znalec: Richard Krautgartner

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 02.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 17.04.2014