HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Französische Kaminuhr mit 2 Leuchter, Ende 19. Jhdt.
Dosažená cena**
USD 600,-*
Vyvolávací cena
USD 600,-.,-*

Konverze

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.

Lot katalogové číslo 195-029761/0001

Messingwerk, bezeichnet: H & F Paris 2914, Stundenschlag auf Glocke, bemaltes Emailziffernblatt mit arabischen Zahlen, verwischte Beschriftung, geformtes und rocailleverziertes Gehäuse, Höhe ca. 42 cm, Leuchter je 5flammig, Kerzentüllen und Flammentöter als Bekrönung, Höhe je ca. 48 cm, 1 Pendel, 1 Schlüssel, gebraucht SERVICE WIRD EMPFOHLEN

Znalec: Gerhard Gafko

Dosažená cena

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 02.08.2012 - 14:00
Lokace: Salzburg

Předaukční výstava: 27.07. - 02.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 18.04.2014