HLEDAT

předchozí položka
následující položka
Robert Schmitt?*
Vyvolávací cena
USD 170,-.,-*

Konverze

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 294-018406/0002

Robert Schmitt?*

(Wien 1924-1990) "Akt", rechts unten monogrammiert Sch, datiert (19)80, Mischtechnik auf Papier, ca. 23 x 11,5 cm, Wechselrahmen

Znalec: Heinrich Thurnhofer

Vyvolávací cena

Umění, starožitnosti, šperky
Den aukce: 01.08.2012 - 14:00
Lokace: Linz Fabrikstraße

Předaukční výstava: 23.07. - 01.08.2012

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 24.04.2014