předchozí položka
následující položka
Robert Schmitt?*
Zbývající čas pro online nabídky:
online bidding ended
aukce: 01.08.2012
Vyvolávací cena
USD 140,- *

dailyauction-Home
dailyauction-Help

Lot katalogové číslo 294-018406/0002

Robert Schmitt?*

(Wien 1924-1990) "Akt", rechts unten monogrammiert Sch, datiert (19)80, Mischtechnik auf Papier, ca. 23 x 11,5 cm, Wechselrahmen

Znalec: Heinrich Thurnhofer

Vyvolávací cena

Um?ní, starožitnosti, šperky
Aukce: 01.08.2012, 14:00
Lokace: Linz Fabrikstraße
Předaukční výstava: 23.07. - 01.08.2012
Auctioneer:

Predmety oznacené “+” podléhají základní sazbe DPH ve výši 20%, predmety oznacené “-“ podléhají snížené sazbe DPH ve výši 10%.
Predmety oznacené “V” (zprostredkování) jsou draženy jménem a na úcet komitenta. Predmety oznacené “0” nepodléhají DPH.
Predmety oznacené “*” mohou podléhat autorským poplatkum dle autorského zákona.

* Jiná měna (zahraniční) než měna používána v aukci je pouze pro vaši informaci! Položky budou prodány za ceny v lmístní měně. Finální cena v jakékoliv jiné měně bude vypočtena podle auktuálního kurzu v čase vyúčtování. Čísla (ceny) pro zahraniční měny budou zaokrouhlený a vypočteny podle deního směnného kurzu. 01.08.2015