Den aukce

Předaukční výstava

10.08. - 30.08.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Známky

Den aukce

Předaukční výstava

01.09. - 06.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Známky

Den aukce

Předaukční výstava

01.09. - 07.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Náramkové

Den aukce

Předaukční výstava

online

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
Den aukce

Předaukční výstava

06.09. - 12.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Charity

Den aukce

Předaukční výstava

Lokace
Musensaal, Albertina, Albertinaplatz 1, 1010 Wien
Den aukce

Předaukční výstava

06.09. - 13.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Výtečný klenoty

Den aukce

Předaukční výstava

01.09. - 13.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
Den aukce

Předaukční výstava

13.09. - 19.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Knihy a dekorativní tisky

Den aukce

Předaukční výstava

14.09. - 21.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Kule a drahokamy exkluzivní

Den aukce

Předaukční výstava

08.09. - 21.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Umění 20. století

Den aukce

Předaukční výstava

16.09. - 23.09.2017

Lokace
Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
aukce

Kolekce Reinhold Hofstätter Nábytek

Den aukce

Předaukční výstava

20.09. - 26.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Mistrovské kresby, Tisky do roku 1900, Akvarely a miniatury

Den aukce

Předaukční výstava

19.09. - 29.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Umění a starožitnosti

Den aukce

Předaukční výstava

23.09. - 28.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Historické vědecké přístroje a globusy - Fotoaparáty

Den aukce

Předaukční výstava

23.09. - 28.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Výtečný klenoty

Den aukce

Předaukční výstava

14.09. - 28.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň
aukce

Lovecké, sportovní a sběratelské zbraně

Den aukce

Předaukční výstava

23.09. - 30.09.2017

Lokace
Palais Dorotheum Vídeň