next prev
Fleischmann Pavel (Plzeň 1898 - 1978 Stockholm)
Lot katalogové číslo 10

Stavení pod skalami, signováno vlevo dole P. Fleischmann, olej/plátno, 58 x 70 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 9.000 ,-
    EUR 360 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 6.000 ,-
    EUR 240 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: