next prev
Ehrlich Ladislav (Dobrovice 1886 - 1965 Praha)
Lot katalogové číslo 11

Pohled na Trosky, signováno a datováno vpravo dole L. Ehrlich 1922, olej/karton, 49 x 65,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 480 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: