next prev
Kaván František (Lhota Víchovská 1866 - 1941 Libuň u Jičína)
Lot katalogové číslo 12

Horská políčka, signováno a popsáno vpravo dole Kaván Horská políčka, olej/karton, 39 x 50 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 40.000 ,-
    EUR 1.600 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 28.000 ,-
    EUR 1.150 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: