next prev
Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
Lot katalogové číslo 13

Odpočívající dámy, signováno vpravo dole V. Košvanec, olej/plátno, 110 x 160 cm, zažloutlý lak a poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 120.000 ,-
    EUR 4.750 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 80.000 ,-
    EUR 3.200 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: