next prev
Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
Lot katalogové číslo 13

Odpočívající dámy, signováno vpravo dole V. Košvanec, olej/plátno, 110 x 160 cm, zažloutlý lak a poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 80.000 ,-
    EUR 3.100 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 120.000 ,-
    EUR 4.650 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 80.000 ,-
    EUR 3.100 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.