next prev
Gergely Imre (1868 - 1914)
Lot katalogové číslo 15

Gergely Imre (1868 - 1914)

Pod pergolou, signováno vlevo dole Gergely Imre, olej/plátno, 51 x 70 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Gergely Imre (1868 - 1914)
Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 14.000 ,-
    EUR 600 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: