next prev
Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Lot katalogové číslo 16

Pastorale, označeno vlevo dole Vacátko, olej/překližka, 39 x 47 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 10.000 ,-
    EUR 400 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: