next prev
Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Lot katalogové číslo 17

Pasoucí se koně, signováno a datováno vpravo dole Vacátko 1934, olej/karton, 36,5 x 54,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 20.000 ,-
    EUR 800 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: