next prev
Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Lot katalogové číslo 18

Koně, signováno vpravo dole Vacátko, olej/překližka, 56 x 73 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 45.000 ,-
    EUR 1.750 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 30.000 ,-
    EUR 1.200 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 22.000 ,-
    EUR 900 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.