next prev
Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Lot katalogové číslo 19

Klisna s hříbětem, signováno vpravo dole Vacátko, olej/překližka, 59,5 x 69 cm, poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 28.000 ,-
    EUR 1.100 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 36.000 ,-
    EUR 1.400 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 24.000 ,-
    EUR 950 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.