next prev
Popelka Vojtěch Hynek (Praha 1888- 1971)
Lot katalogové číslo 2

Kachny, signováno vlevo dole V. H. Popelka, olej/plátno, 78 x 110 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 480 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: