next prev
Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Lot katalogové číslo 22

Pohled na Staromětské náměstí, signováno a datováno vpravo dole G. Macoun 1910, olej/karton, 77 x 69 cm, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 60.000 ,-
    EUR 2.400 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 45.000 ,-
    EUR 1.800 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: