next prev
Engelmüller Ferdinand - připsáno (Praha 1867 - 1924 Praha)
Lot katalogové číslo 23

Pohled na Hradčany od Belvederu, označeno vpravo dole F. Engelmüller, olej/plátno, 48,5 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 24.000 ,-
    EUR 950 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 16.000 ,-
    EUR 650 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 15 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: