next prev
Engelmüller Ferdinand - připsáno (Praha 1867 - 1924 Praha)
Lot katalogové číslo 23

Pohled na Hradčany od Belvederu, označeno vpravo dole F. Engelmüller, olej/plátno, 48,5 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 16.000 ,-
    EUR 650 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 24.000 ,-
    EUR 950 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 16.000 ,-
    EUR 650 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.