next prev
Kozák Václav (Kolín 1889 - 1969 Kolín)
Lot katalogové číslo 24

Motiv z Humpolce, signováno vpravo dole V. Kozák, olej/plátno, 59,5 x 74 cm, sklo, rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 9.000 ,-
    EUR 350 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 15.000 ,-
    EUR 600 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 9.000 ,-
    EUR 350 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.