next prev
Kojan Jan (Kojákovice u Třeboně 1886 - 1951 Lhota u Borovan)
Lot katalogové číslo 3

Kapr, signováno vpravo dole J. Kojan, olej/plátno, 35 x 50 cm, rám (Šm)

Convert currency
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 480 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
SledovatSledovat eye

Zbývající čas pro online nabídky: Ještě 15 D 14 HOD

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Praha
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer: