next prev
Kojan Jan (Kojákovice u Třeboně 1886 - 1951 Lhota u Borovan)
Lot katalogové číslo 3

Kapr, signováno vpravo dole J. Kojan, olej/plátno, 35 x 50 cm, rám (Šm)

Convert currency
  • Dosažená cena**
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-
  • Odhadní cena
    CZK 12.000 ,-
    EUR 470 ,-
  • Vyvolávací cena
    CZK 8.000 ,-
    EUR 320 ,-

PODROBNOSTI AUKCE

Výtvarné umění
datum: 10.03.2018, 14:00
Lokace: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Předaukční výstava: 03.03. - 10.03.2018
Auctioneer:
Informace: Praha

**Kladívková cena bez poplatků a daní

Nabídky jsou již uzavřené. Aukce v přípravě nebo již probíhá.